Лабораторна робота №6 «Електронне листування за допомогою поштового клієнта».

Мета:  Перевірити та закріпити знання з теми шляхом практичного виконання завдання з використанням всіх операцій з електронною поштою.

Обладнання:  ПК.

Завдання

1. Завантажити Internet Explorer (Opera).  В рядку адреси введіть адресу сайту поштового серверу – Ukr.net (mail.ru, …);
2. На сайті переглянути його зміст, складові. Як правило, поряд з рядком введення адреси електронної скриньки присутня кнопка «Реєстрація» або «Створення поштової скриньки»,  натисніть її.
3. Отримаємо нову Web-сторінку, на якій треба визначити відомості про себе:

♦ Адреса власної електронної скриньки складається з імені Вашої скриньки та адреси поштового сервера:  MyName@Server. Server – адреса сервера до адреси добавиться автоматично, а MyName – це конструкція, яку Ви будуєте власноруч. Читайте на сайті рекомендації, що до правил створення цієї конструкції.

♦ Пароль – конструкція, яку будуєте Ви. Тільки Ви можете відкрити свою скриньку, вказуючи не тільки її адресу, але і пароль.

♦  Уважно заповнюйте всі поля, які приведені на сайті. За цими даними Ви зможете відкрити скриньку на випадок, якщо забудете пароль.

♦ Після вдалої реєстрації іноді з’являється пропозиція відкрити скриньку, але не завжди.

1. Повернутися на Web- сторінку поштового сервера. В рядку адреси, визначте адресу створеної поштової скриньки та пароль.  Після завантаження Ви отримаєте нову Web-сторінку, на якій є всі атрибути для роботи з e-mail.
2. Створити повідомлення, в якому запросіть адресата на день відкритих дверей в технікумі. Надішліть повідомлення одному з однокурсників.
3. Cтворити в середовищі Paint малюнок (або знайти на диску), який прикріпити до повідомлення на тему «Я малюю» та надіслати на відому вам адресу знайомих. В повідомленні спробуйте використовувати умовні позначки – посмішка, подив, тощо.
4. Запропонувати одному з однокурсників надіслати Вам повідомлення. Прочитати його та зберегти на Робочому столі.
5. Оформити звіт, зробити висновки.

Висновок: